יום ב', כב’ בתשרי תשע”ז
12:24 (26/09/16)
12:23 (26/09/16)
12:22 (26/09/16)
11:57 (20/06/16)
10:52 (26/05/16)
14:59 (04/05/16)
10:39 (17/03/16)
17:27 (17/02/16)
13:10 (04/02/16)
13:09 (04/02/16)
.
ילדים , צוות חינוכי והורים יקרים ! עם פתיחתה של שנה"ל תשע"ז, ברצוני לאחל לכלל הילדים, המחנכים וההורים שנה מוצלחת וטובה ! שלום לכיתה א' שמגיעים אלינו בהתרגשות גדולה ביותר ומתחילים את צעדיהם הראשונים בכרמים!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
כנסו לקישור הנמצא בכתבה. הכניסו שם משתמש וסיסמה ותיהנו ממגוון של מבחנים שיעשירו את ילדכם לקראת המבחנים במקצועות השונים.
קרא עוד...
שכבה א' תצא השנה במסגרת הטיולים השנתיים לפארק קנדה. אנו נסייר בפארק , נכיר את היסטוריה של הפארק , נדבר על האוכלוסייה שהתגוררה בו בתקופות השונות. נסייר בעמק המעיינות ובעתיקות השונות ונלמד כיצד לזהות את האוכלסייה שהתגוררה עפ"י הממצאים השונים כגון חרסים,כדים וכו'
קרא עוד...
שכבה ב' תצא השנה לסיור באיזור נחל שורק .אנו נקיים מסלול לאורכו של נחל שורק,נדבר על שיקום הנחלים ונקיונם תוך כדי לקיחת אחריות חברתית, של צמחים ובע"ח והתאמתם לבית הגידול החולי , היות ואיזור זה נמצא במישור החוף.לאחר מכן מקיים מסלול הליכה בדיונות הנמצאים בחוף פלמחים, נכיר את סביבת בע"ח שחיה שם וכיצד היא מתמודדת עם האקלים והסביבה.
קרא עוד...
במסגרת הטיולים השנתיים אנו נסייר במקורות הירקון, בפארק אפק.פארק אפק הוא חלקו המזרחי של הגן הלאומי בירקון. בטיול במקום נפגוש את מבצר אנטיפטרוס בראש תל אפק ונעקוב אחרי מאמצי שיקום מקורות הירקון.
קרא עוד...
במסגרת הטיולים השנתיים אנו נצא לשפלת יהודה אשר הינה פנינת תנ"ך וממיטב סיפורי אבותינו.נפתח את הבוקר בתצפית על עמק איילון וסיפור קרבותיו של יהושוע בין נון .נמשיך בטיול רגלי במתחם מערות מדרס, הכולל מערות פעמון ,קבורה ,ומערת המסתור הגדולה ביותר של בר כוכבא ובה יסופר על דרך לחימתו המיוחדת ברומאים. נלמד על עבודת הארכיאולוגים ועל החרסים השונים מאותה התקופה.
קרא עוד...
במסגרת הטיולים השנתיים אנו נסייר במקדש ובגן הבהאי בחיפה.נלמד על הדתות השונות והמנהגים השונים הנמצאים בכלל האוכלוסיה במדינת ישראל. לאחר מכן נקיים הליכה קצרה בפארק נשר ובגשרים התלויים בנחל קטיע . משם נמשיך אל פארק הכרמל בתוך תצפיות נוף יפות, להליכה יפה בנחל קלח על נופיו המרהיבים, תוך דגש על הצמחייה של החורש הים תיכוני . נסיים בכפר הדרוזי דליית אל כארמל, ב"מרכז למורשת הדרוזית" למפגש בלתי אמצעי עם איש העדה מהכפר שיספר לנו על חיי הקהילה הדרוזית בישראל
קרא עוד...
במסגרת הטיולים השנתיים , אנו נצא לטיול יומיים לצפון הארץ לאיזור הגלילל התחתון וסביבותיו.את היום הראשון נתחיל בתצפית על הר הכרמל, לאחר מכן נצא למסלול הליכה קצר בנחל קלח. משם נמשיך למסלול הליכה בנחל קטיע והגשרים התלויים ונסיים את היום במסלול קצר בנחל שופט.ביום השני נכיר את "בית הקברות כנרת" השוכן למרגלות הכנרת, לאחר מכן נקיים סיור בהר הארבל ואת סיומו של הטיול ,נקנח במסלול רטוב בשפך נחל דליות הוא "המג'רסה".
קרא עוד...
לקראת פתיחת שנה"ל תשע"ז
מרחבי כיתות
דבר מנהל
שותפות 2000
לקראת כיתה א'
אתרי מקצועות
סִפּוּר לְשַׁבָּת
עיתון בית החינוך
דרכי התקשרות עם צוות כרמים
ביקורים והוקרה לכרמים
סיורים וטיולים שנתיים
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS