יום ו', טו’ באב תשע”ה
11:17 (08/07/15)
10:49 (02/07/15)
10:46 (02/07/15)
13:14 (18/06/15)
18:13 (22/05/15)
19:02 (20/04/15)
16:56 (27/11/14)
11:19 (24/11/14)
11:17 (24/11/14)
11:13 (23/07/13)
.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים יקרים! מצ"ב מסמך המפרט את רשימת ספרי הלימוד עם תאריכים טקס פתיחת שנה"ל תשע"ו. בברכה, עותניאל גלילי מנהל והצוות החינוכי
קרא עוד...
קרא עוד...
קהילה יקרה... ביום שני , י"ב בתמוז תשע"ה, 29.6.2015 , ראש העיר מר חיים ביבס והנהלת אגף החינוך אשר משקיעים ללא לאות ורואים את החינוך כדבר מרכזי ומשמעותי ביותר בעיר מודיעין, הזמינו תשעה מנהלים אשר זכו בהערכה מטעם משרד החינוך. זהו כבוד וזכות גדולה עבור הקהילה של בית חינוך כרמים לקבל תעודת הערכה מטעם העיר מודיעין - מכבים - רעות. ייאמר כי ראש העיר , מר חיים ביבס, והנהלת אגף החינוך העיר מודיעין - מכבים - רעות משקיעים, מוקירים ונותנים את המקום המכובד לעשייה החינוכית בעיר תוך יצירת שיתופי הפעולה , השקעה ללא לאות, עידוד ואמירת המילה הטובה. תעודה זו היא ההצלחה של צוות חינוכי, הורים ובראש...הילדים, גאה בקהילה שלנו ! גאה בעיר שלנו ושמח להיות שותף לעשייה חינוכית משמעותית ! יחד נעשה ונצליח! עותניאל גלילי
קרא עוד...
שמירה על אורח חיים בריא וקידום התחום של החינוך הגופני שלובים יד ביד.לאחר ארבע שנים של תהליכי הקמה, נציגי הפיקוח הגיעו להתרשם מקרוב על העשייה של תחום חשוב זה.שרה המורה לחינוך גופני עם שילוב של צוות המקדם אורח חיים בריא עם ילדים שמנהיגים ויוזמים ורונן כרמונה, מהווים שילוב מנצח ורציני לקידום תחום חשוב זה.הוועדה ביקרה לאחר שהתרשמה עמוקות מהעשייה של תוכנית אופקים אשר התרחבה השנה.לאורך כל הביקור הילדים הם אלה שליוו , הסבירו וענו על השאלות באופן אותנטי.גאים במורה שרה כץ על שלל היוזמות, גאים בילדים שמשמשים כמורים וגאים בצוות וברונן כרמונה אשר יזם את חוג הכדורגל לילדי כרמים בהתנדבות.ישר כח !נעשה ונצליח!
קרא עוד...
מקהלת הילדים בניצוחה של המורה למוסיקה מארה פרידמן ייצגה את כרמים באופן מרגש ומכובד !טרם השירה הוקרן סרטון ובו הוצגה העשייה של המקהלה.המקהלה שלנו השתתפה בכנסים, באירועים, בחגיגות שונות ובביקורים המגוונים.אנו גאים בכל הילדים ובמורה מארה !
קרא עוד...
יום למידה מהצלחות התקיים ב 19.5.15 בנוכחות מפקחים, מפקחות,מדריכות מחוזיות, מנהלות ומנהלים ממחוז ירושלים, ממחוז מנח"י ומהמחוז החרדי.במהלך יום זה הציגו הילדים, הצוות החינוכי ונציגות הורים של הוועד המוסדי את העשייה החברתית - ערכית בדגש על היסוד המארגן שלנו...קידום המנהיגות והיזמות של הילדים!יחד נעשה ונצליח!
קרא עוד...
שבוע למידה אחר שבו כלל הילדים דנו , שאלו שאלות והציעו יוזמות תוך פיתוח חשיבה יצירתית ועבודת צוות הסתיים באירוע קהילתי שבו הילדים הציגו את התוצרי הלמידה בפני ההורים, ראש העיר מר חיים ביבס, מחזיקת תיק החינוך הגב' הילה בן אליעזר, ראש מנהל חינוך הגב' בתיה שוכן - אורבוך ומנהלת המחלקה של החינוך היסודי הגב' ליזי שמעוני עם מנהלות נוספות אשר הגיעו גם כן בכדי להתרשם מקרוב מתוצרי למידת החקר של הילדים.במהלך הסיור בכרמים הילדים הסבירו על תהליכי הלמידה שבה הם למדו על החוזקות שלהם ושל חבריהם.היוזמות מבורכות של ילדי א' בהם הם יצרו עבודות בסגנון פיבן לחבריהם היו יצירתיות ואסתטיות, ילדי שכבה ב' יזמו פעילויות שונות בספרון שאותו כתבו, ילדי ג' ראיינו מבוגרים וקיבלו מהם השראה על המנהיגות שגילו בדרך עלייתם ארצה וילדי ד' הציגו את היוזמות שלהם וחוויות הלמידה המגוונות .ללא ספק, היסוד המארגן שבו אנו מבקשים לטפח את המנהיגות והיזמות של הילדים הינו נדבך נוסף וחשוב בעליית המדרגה של העשייה החינוכית בכרמים.יחד נעשה ונצליח!
קרא עוד...
" שבוע מנהיגות ויזמות " הורים יקרים! חלק מהחזון שלנו הוא לפתח את המנהיגות והיזמות תוך הגברת תחושת השייכות בקרב כלל הילדים תוך מתן אפשרות והשיתוף של הקהילה. שבוע המנהיגות היזמות "נולד" מתוך רצון למקד עשייה חינוכית שבה תהליך הלמידה יאפשר לילדים ללמוד ולחקור בציר אורך מכיתה א' ועד כיתה ו'. ציר למידת החקר מתרחב עם עלייתם מכיתה לכיתה... בשנת לימודיהם הראשונה, הילדים יחלו בחקר אישי על עצמם, ובאופן הדרגתי וספירלי הם ימשיכו לחקור על משפחתם, שכונתם, עירם , ארצם והעולם בכלל. אנו מאמינים כי ציר חקר ולמידה אשר משלב מקצועות שונים יפתח את תחושת השייכות של הילדים, יאפשר לחקור, לעלות שאלות ולקיים למידה משמעותית. אם כן, מיום ראשון ועד יום שישי, בין התאריכים 10-15.5.15, יתקיים שבוע "מנהיגות ויזמות" בדרך של של למידת חקר אשר תוכננה על ידי הצוותים. דרך הלמידה מבוססת על הדרך לפיתוח החשיבהPBL = Project based learning .
קרא עוד...
הורים יקרים! ערב ל"ג בעומר הוא הזדמנות נוספת לערב של שמחה וגיבוש כיתה ושכבה. לקראת חג זה הילדים עסוקים בהכנות רבות לקראת המדורות : איסוף קרשים למדורה, התארגנות בקבוצות וקניות של כיבוד. מעורבות, התעניינות ונוכחות הורים ומבוגרים אחרים יכולה לעזור בהיערכות נכונה מראש ובהתמודדות עם מגוון מצבים שעשויים להתרחש בערב זה. זוהי הזדמנות נפלאה לקירוב לבבות !עשו מאמץ להדלקת מדורות שסביבן מספר כיתות למען הפחתת זיהום האוויר ובוודאי שימוש קטן יותר בעצים. מאחלים חג שמח ובטוח !עותניאל גלילימנהל והצוות החינוכי
קרא עוד...
צוות יקר, הורים , תלמידים ואורחים יקרים! היום בשעה זו עם ישראל מתייחד עם יקיריו, ונזכר בחיוכים וברגעים המשותפים המרגשים והיפים עם יקיריו שנפלו. אובדן הוא אובדן וככל שהזמן עובר הכאב והגעגוע מתעצמים ואינם כהים.
קרא עוד...
עצים של תקווה - חיברו עותניאל גלילי ומירי חוגרי שיר זה נכתב עם חניכת חורשת הנופלים במודיעין.חורשה זו באה לייצג את התקווה, הצמיחה והרצון לפרוח ולגדול מתוך זיכרון וכבוד למשפחות הנופלים.השיר נכתב על ידי עותניאל גלילי, מנהל בית חינוך כרמים, בן למשפחה שכולה ומירי חוגרי , סגנית ראש מנהל החינוך של מודיעין-מכבים-רעות.
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום שני יב' שבט תשע"ב 6.2.2012 נערך ביקור של הנהלת אגף החינוך של העיר מודיעין.הביקור החל בסיור במבנה החדש .לאחר מכן, הוצגה העשייה החינוכית דרך עבודות הילדים במרחב בחינוכי, ישיבה עם הצוות החינוכי אשר חלק עם האורחות את התהליכים השונים של העשייה החינוכית המשותפת, הוצגה תוכנית העבודה , הסמל שהתגבש ושיקוף שיתופי הפעולה עם עירוני ד'. במהלך הביקור הוצגה מצגת קצרצרה של העשייה מהכינוס הראשון ערב פתיחת שנה"ל הנוכחית ועד עתה. הביקור היה מוצלח ובסיומו הודו המנהלות לילדים ולצוות החינוכי תוך הבעת התרגשות גדולה. הנהלת האגף קיבלה תשורה סמלית - סמל כרמים פרי עבודת הילדים ישר כח לכלל הילדים והצוות החינוכי !עותניאל
קרא עוד...
ילדי כרמים בניצוחה של המורה שרה כץ השתתפו בכנס של בתי ספר רוקדים.
קרא עוד...
לצערנו , עמנו יודע מבצעים רבים אשר נועדו להגן על תושבי מדינת ישראל.במהלך מבצע עמוד ענן, שמחנו לארח את ילדי הגנים ולהעניק להם ככל יכולתנו על מנת שירגישו בבית.מצורף מכתבה של ראש מנהל החינוך, הגב' בתיה שוכן אורבוך.ישר כח לצוות החינוכי , לילדים שלנו ולקהילה !
קרא עוד...
תעודת הוקרה זו ניתנה לכרמים על נתינה למען ילדים חולים.
קרא עוד...
היה לנו הכבוד והיתה לנו הזכות להיות שותפים לליווי של משלחת של אנשי חינוך ממקסיקו בעירנו מודיעין - מכבים - רעות.הביקור נפתח בהסבר על העיר מפי ראש מנהל החינוך הגב' בתיה שוכן אורבוך, המשיך בסיור ובהסבר של מהנדס העיר, במפגש בחורשת הנופלים שם הסבירה סגנית ראש מנהל החינוך הגב' מירי חוגרי והילדים של בית החינוך כרמים ובהי"ס עירוני ד' על הקמת מרחב לימודי שבו אפשר ללמוד על עצי ארץ ישראל , פרי יוזמתם של הילדים והמחנכים.לבסוף האורחים קינחו בביקור בכרמים שם הכירו את התלמידים של המגמה של לימודי הספרדית בעירוני ג' עם מורתם סנדרה.בכרמים האורחים שמעו על המקום ומאפייניו, הכירו את סביבות הלמידה המגוונת ושמעו על אימוץ עמותת " העץ הבודד", עמותה למען חיילים בודדים שאותה מאמצת הקהילה, מפי חייל שייטת 13 אשר סיפר להם על עלייתו ארצה ותרומתו למדינה ישראל. בברכה,עותניאל
קרא עוד...
בית הספר של החופש הגדול תשע"ה
מועצת תלמידים
יומן מסע - שכבה ג'
לקראת כיתה א'
לקראת פתיחת שנה"ל תשע"ו
אינטרנט בטוח
אתרי מקצועות
דבר מנהל
תכנית אופקים
מרחבי כיתות
טפסים
סִפּוּר לְשַׁבָּת
עיתון בית החינוך
דרכי התקשרות עם צוות כרמים
ביקורים והוקרה לכרמים
למידה בשעת חירום
חיפוש באתר